TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Ekosynergiczni Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 14 Sie 2019

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku terapeuty zajęciowego w prywatnym domu opieki dla seniorów.

Miejsce pracy: Kobylniki k. Poznania

Zakres obowiązków:
– prowadzenie zajęć terapii zajęciowej
– animowanie czasu wolnego seniorów
– wykonywanie wraz z pensjonariuszami zajęć o charakterze terapeutycznym np. artystycznych, muzycznych, manualnych, prowadzenie dyskusji
– prowadzenie dokumentacji
– współpraca z pracownikami pierwszego kontaktu, opiekunami
– mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe
– empatia
– otwartość i pozytywna energia
– umiejętności komunikacyjne
– umiejętność pracy w zespole
– kreatywność

Oferujemy:
– praca na 1/2 lub 3/4 etatu
– umowa o pracę
– praca od poniedziałku do piątku w godzinach między 9 a 15

Kontakt: 697-064-802