Telemarketer/ka

KRK Partnerzy Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 8 Lut 2017

Opis oferty pracy

Wymagania:
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• bardzo dobra dykcja i miły tembr głosu
• znajomość obsługi komputera na poziomie dobrym
• dostęp do internetu (stałe łącze) w miejscu zamieszkania
• mile widziane doświadczenie w telemarketingu
• wysoka kultura osobista i kreatywność
• wysoki poziom motywacji do pracy i chęć zdobywania nowych umiejętności
• dyspozycyjność (7h dziennie)
Zakres obowiązków: m. in. telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami, umawianie spotkań, raportowanie swoich działań

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość pracy zdalnej
• terminowe wypłaty wynagrodzeń

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) i skanu orzeczenia o niepełnosprawności poprzez formularz zgłoszeniowy lub rekrutacja_zdalna@krkpartnerzy.pl . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.