This job listing has expired and may no longer be relevant!

Psycholog – doradca zawodowy

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 27 Sie 2016

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ „ KRES” FUNDACJA „ARGENTA” POSZUKUJE PSYCHOLOGA – DORADCY ZAWODOWEGO ( ½ etatu) ze znajomością przepisów prawnych Zakładów Aktywności Zawodowej.

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:
– Prowadzenie spotkań aktywizacyjnych i nadzór nad procesem aktywizacji.
– Prowadzenie wywiadów diagnozujących.
– Wsparcie rozwoju kompetencji osób niepełnosprawnych.
– Udzielanie wsparcia uczestnikom w kontaktach z pracodawcami.
– Współpraca z Pośrednikami Pracy w zakresie dopasowywania potencjału uczestników
do pozyskanych ofert pracy.
– Prowadzenie dokumentacji związanej z rehabilitacją w/w osób.

WYMAGANIA:
– Wykształcenie wyższe kierunek psychologia.
– Doświadczenie w poradnictwie zawodowym – (mile widziane).
– Pasja i wytrwałość w działaniu.
– Umiejętności interpersonalne.
– Dążenie do realizacji celu i sukcesu
– Asertywność.
– Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności – (mile widziane, ale nie jest to warunek
konieczny).

Oferujemy:
– Umowę o pracę na ½ etatu.
– Możliwość rehabilitacji leczniczej.
– Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, oraz podpisanie następującej klauzuli:
” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia mogą przesyłać dokumenty aplikacyjne
na adres a.zwolan@argenta.ngo lub bezpośrednio składać w siedzibie Zakładu w Łodzi przy ul. Dąbrowskiego 225/243 pokój 217 piętro II od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-14:00. tel. 42 642 67 35 lub 42 649 91 63

Zapewniamy, iż wszystkie dostarczone dokumenty będą analizowane przez zespół osób odpowiedzialnych za przyjęcia do pracy w Zakładzie Aktywności Zawodowej.