Pracownik sprzątający

INWEMER System Dowolny  Anywhere 29 May 2019

Job Description

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje kandydatki/ów do sprzątania w biurze.

Pilnie poszukiwane osoby na stanowisko : Sprzątaczki /cza (zakład pracy chronionej zatrudni osobę z orzeczeniem niepełnosprawności)

Obiekty : Bank
Miejsce pracy : Tarnobrzeg ,ul.Mickiewicza
Godziny pracy : od 16.00 do 18.00 ,ok.40 godz . miesięcznie
Praca jest od pn do pt (wolne weekendy )

Zakres obowiązków :
-utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych : zamiatanie, mycie przeszkleń,odkurzanie ,wycieranie kurzu
-inne prace porządkowe

Wymagania:
-orzeczenie niepełnosprawności (zakład pracy chronionej)
-chęć ,zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy :
-umowę o pracę ,wynagrodzenie 1125,00 zł (brutto)
-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Proszę o kontakt telefoniczny : 667-448-161

Wysyłając dokumenty na adres rekrutacja@inwemer.pl prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.
Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie

Apply Online

Apply for this Job

14 total views, 1 today Print Job