PRACOWNIK PRODUKCJI (Z ORZECZENIEM) – Bełchatów

Agencja Pracy Select Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 10 Lip 2019

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (Z ORZECZENIEM)

Nr ref.: PPR/2019
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Praca na linii produkcyjnej.
– Obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
– Chęci do pracy.
– Sprawność fizyczna.
– Dyspozycyjność pn – pt (możliwość pracy w sobotę).
– Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna z wkładką o badaniach na nosicielstwo (warunek konieczny!).
– Pracowitość, uczciwość.

Oferujemy:
– Pracę w systemie dwuzmianowym.
– Stawka godzinowa + akord.
– Możliwość rozwoju.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: recepcja@select-hr.pl