Pracownik Porządkowy

EAST SERVICE Umiarkowany  Swarzędz, wielkopolskie, Polska 27 Sie 2016

East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Porządkowy

Praca od zaraz!

Opis stanowiska:
– dbanie o porządek na terenie zewnętrznym i wewnętrznym obiektu
– sprzątnie biur, powierzchni wystawowej i magazynu
– sprzątanie ręczne oraz maszynowe

Oferujemy:
– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
– pracę dwuzmianową: 6:00-14:00, 13:00-21:00
– stawkę 1850 zł brutto
– pracę w rzetelnej firmie

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
– umiejętność organizacji czasu pracy
– rzetelnie wykonywanie swoich obowiązków

Mile widziane osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania na e-mail: poznan@eastservice.pl W temacie wpisując "pracownik porządkowy"