This job listing has expired and may no longer be relevant!

pracownik ochrony Łęczyca (k. Poznania)

Impuls Security Polska Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 15 Kwi 2019

Wielkopolska agencja ochrony zatrudni osoby do pracy na stanowisko:
pracownik ochrony – dozoru.

Miejsce pracy: ŁĘCZYCA (k. Komornik/Lubonia) – plac budowy.

Praca spokojna, nie wymagająca dodatkowych kwalifikacji.

Oczekujemy:
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
• niekaralności – warunek konieczny,
• gotowości do pracy również w godzinach nocnych,
• zaangażowania w powierzone obowiązki.

Obowiązki:
• dozór powierzonego mienia,
• wykonywanie regularnych obchodów,
• rejestr zdarzeń na obiekcie chronionym.

Zapewniamy:
• umowę o pracę – zatrudnienie na cały etat,
• regularnie wypłacane wynagrodzenie,
• stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny 785-191-533 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00