pracownik ochrony Koziegłowy/Bolechowo

Impuls Security Polska Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 17 maja 2019

W związku z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych chętnie zatrudnimy osobę do pracy na stanowisko: pracownik ochrony – dozoru.

Miejsce pracy:
BOLECHOWO – umowa o pracę – cały etat, praca zmianowa, od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-6:00, soboty, niedziele i święta w godzinach 6:00-6:00,

KOZIEGŁOWY – umowa o pracę – cały etat, praca w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00.

ZADANIA: ochrona i dozór powierzonego mienia, obchody terenu, rejestr zdarzeń.

OFERUJEMY: terminowe wynagrodzenie, przeszkolenie wstępne i umundurowanie.

OCZEKIWANIA: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności, stan zdrowia pozwalający na samodzielną pracę oraz wykonywanie obchodów – również w godzinach nocnych, niekaralność, dyspozycyjność.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 785-191-533