This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik Magazynowy – tryb nocny – różne miasta

SOD-Janiszewski Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 29 maja 2019

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski
w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością, poszukuje
dla Klienta – firmy Gobarto
pracownika magazynowego – tryb nocny
Tryb Pracy: Stacjonarny
Miejsce Pracy: Warszawa, Radom, Gdańsk, Katowice, Poznań

GOBARTO S.A. to jeden z największych producentów wieprzowiny, z ponad 26 letnią tradycją, Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Produkty firmy są cenione na rynkach: polskim, hiszpańskim, austriackim, ukraińskim oraz w krajach azjatyckich. Firma jest świadomym pracodawcą, który wierzy, że Pracownicy są jego najcenniejszym kapitałem, i kluczowym czynnikiem sukcesu.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
– kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniami złożonymi przez klienta i zgodnie z wymaganiami na podstawie papierowej lub elektronicznej listy pobraniowej,
– ustawianie skompletowanego towaru zgodnie z wyjazdem list dystrybucyjnych,
– weryfikacja ilości pojemników ładowanych przez kierowców w dystrybucji,
– dbanie o porządek w obszarze swojego miejsca pracy,
– dbanie o powierzone mienie.

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– miłą atmosferę w pracy,
– możliwość rozwoju,
– wynagrodzenie: podstawa 2500 + premia uznaniowa do 5200 zł brutto

Jeśli:
– jesteś punktualny,
– sumienność to Twoja mocna strona,
– masz chęci do pracy,
– jesteś zorganizowana/ny,
– interesuje Cię praca w godzinach nocnych

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoją aplikację z dopiskiem „Pracownik magazynowy – tryb nocny Warszawa” pod tasman@sod-janiszewski.pl, dzwoń pod 661 661 275.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD –Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

TAK/NIE

oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TAK/NIE

Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

28 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy