Pracownik Działu Kas

JOB Impulse Polska Sp z o.o. Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 9 Lip 2019

Dla dużego sklepu z artykułami budowlanymi i wyposażenia wnętrz w CH Karolinka w Opolu poszukujemy pracowników kas.

Pracownik działu kas

Opole, ul. Wrocławska

Oferujemy:
– Praca na podstawie Umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
– Stawka 2800 zł brutto;
– Terminowa wypłata wynagrodzenia i premie uzależnione od wyników sklepu
– Przewidywalny grafik
– Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
– Benefity dla pracowników (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy)

Zakres obowiązków:
– Profesjonalna obsługa klientów przy kasie
– Zapewnienie zgodnego ze standardami funkcjonowania kas
– Bezpieczny i sprawny przepływ środków płatniczych i towarów

Oczekiwania:
– Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
– Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany po 8 h – poranna i popołudniowa, możliwość pracy 7h w przypadku osób z orzeczeniem)
– Umiejętność współpracy w zespole
– Pozytywna energia, uśmiech na twarzy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

501 275 411 lub CV na adres:

Anastasiia.hapon@jobimpulse.pl