This job listing has expired and may no longer be relevant!

Praca Zdalna 2800 zł miesięcznie ZOZ

RapidStaff Limited Liability Company Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 3 Sie 2016

Opis oferty pracy

Praca Zdalna 2800 zł/ miesięcznie ZOZ

RapidStaff jest zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii agencją pracy zdalnej (nr inkorporacji rejestru sądowego Companies House; 10010757).

Oferta pracy dotyczy Zdalnej Obsługi Zamówień dla brytyjskiego sklepu online, zajmującego się sprzedażą „corporate merchandise”.
Praca jest wykonywana zdalnie za pośrednictwem otrzymanego oprogramowania CRM. Można ją wykonywać w formacie 15 lub 30 godzin tygodniowo.

Wynagrodzenie wynosi odpowiednio:
-2800 zł netto/ mies. w formacie 30 godzin tyg.
-1400 zł netto/ mies. w formacie 15 godzin tyg.
Wszystkie wynagrodzenia płyną z firmowego rachunku RapidStaff w Banku Millenium.

Po 6 miesiącach istnieje możliwość relokacji do Centrali platformy e-commerce w Birmingham, w Wielkiej Brytanii (wówczas praca przestaje odbywać się zdalnie).

Aplikanci dysponujący National Insurance Number są proszeni o podanie go w wiadomości (wówczas nie płaci się za ubezpieczenie zewnętrzne).

Aplikanci, którzy nie pracowali w Wielkiej Brytanii i nie dysponują numerem National Insurance Number będą zobowiązani uiścić ubezpieczenie zewnętrzne, które jest niezbędne
do zapewnienia im legalnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii.

Skrócone podstawy prawne: HMRC NICA 2013, 2014, 2015, HMRC PAYE 2015 oraz HMRC SSAA).Ubezpieczenie jest zwrotne (po zakończeniu lub zerwaniu umowy).

Ważne: Nie zajmujemy się wyrabianiem National Insurance Number, a ubezpieczenie zewnętrzne jest mechanizmem zastępczym przewidzianym dla pracowników nieposiadających tego numeru, a wykonujących pracę na rzecz brytyjskiego pracodawcy poza granicami tego kraju.

Uwaga: RapidStaff ostrzega, iż podmioty „rekrutacjarapidstaff.pl” oraz „rapid staff solutions z warszawy” nie mają żadnego związku ze Spółką RapidStaff Limited i funkcjonują bezprawnie, co stanowi możliwe zagrożenie dla potencjalnych aplikantów.

To ogłoszenie zostało dodane przez zewnętrznego Assistant Recruitera, numer autoryzacji: ZOZ RS340AB

Prosimy kierować CV na adres
email ntrzeciakiewicz.rapidstaff@gmail.com pamiętając o umieszczeniu klauzuli przetwarzania danych osobowych.

Kontakt telefoniczny 509 690 127 pon-pt 9:00-17:00, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

355 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy