This job listing has expired and may no longer be relevant!

Praca Zdalna 2800 zł miesięcznie ZOZ Umowa o Pracę

RapidStaff Limited Liability Company Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 23 Sie 2016

Opis oferty pracy

Praca Zdalna 2800 zł/ mies. ZOZ Umowa o Pracę

RapidStaff jest zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii agencją pracy zdalnej (nr inkorporacji rejestru sądowego Companies House; 10010757). Oferta pracy dotyczy Zdalnej Obsługi Zamówień dla brytyjskiego sklepu online, zajmującego się sprzedażą „corporate merchandise”.

Praca wykonywana jest z domu (lub dowolnej lokalizacji). Ze względu na charakter zdalny, konieczny jest stały dostęp do internetu.

Zadania:
– obsługa i procesowanie zakupów
– procesowanie zwrotów i reklamacji
– odpowiadanie na zapytania klientów

Oferujemy:
-Wynagrodzenie 2800 zł netto/30h ty.g lub 1400zł netto/15h tyg.
(wynagrodzenia płyną z rachunku RapidStaff w Banku Millenium)
-dowolne godziny pracy i deklaracja o zarobkach na żądanie
-Kontrakt (brytyjski odpowiednik Umowy o pracę)
-wyjazdy szkoleniowe do Wielkiej Brytanii
– możliwość relokacji po 6 mies. pracy do Centrali platformy e-commerce w Birmingham, w Wielkiej Brytanii (wówczas praca przestaje odbywać się zdalnie).

Wymagania:
-pełnoletność
– znajomość pakietu MS Office
– odpowiedzialność i samodzielność
– dobra organizacja i komunikatywność
– mile widziana znajomość systemów CRM (szkolenie dla osób bez uprzedniej znajomości systemów)
– dyspozycyjność „od zaraz”

RapidStaff ostrzega, iż podmioty „rekrutacjarapidstaff.pl” oraz „rapid staff solutions z warszawy” nie mają żadnego związku ze Spółką RapidStaff Limited i funkcjonują bezprawnie, co stanowi możliwe zagrożenie dla potencjalnych aplikantów ze względu na wyłudzenia kwot pieniężnych oraz danych osobowych.

To ogłoszenie zostało dodane przez zewnętrznego Assistant Recruitera, numer autoryzacji: ZOZ RS340AB

CV oraz wszelkie zapytania należy kierować na: ntrzeciakiewicz.rapidstaff@gmail.com

Czas rozpatrywania CV wynosi 5-7 dni roboczych. Aplikacje bez klauzuli oraz przesyłane pod inny adres niż ww będą pomijane.

Nowo zatrudnione osoby w ramach okresu próbnego kierowane są tymczasowo do działu rekrutacji (zaliczane jest to do stażu pracy) - szczegóły znajdują się w informatorze dla aplikantów.