Praca w sekretariacie w kancelarii – Poznań

Ekosynergiczni Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 23 Sie 2019

Dla naszego klienta poszukujemy komunikatywnej, otwartej i zaangażowanej osoby zainteresowanej podjęciem pracy w sekretariacie w kancelarii prawnej. Jeśli chcesz stać się ważną częścią zespołu i swoją pracą wspierać go w bieżącym funkcjonowaniu – aplikuj 🙂

Lokalizacja: Poznań, Łazarz

Jakie będą Twoje obowiązki:
– wspomaganie bieżącej pracy biura
– uzupełnianie i kompletacja dokumentów
– odbieranie telefonów, kontakt z klientami
– dbanie o zaopatrzenie biura
– umawianie spotkań
– przygotowywanie i obsługę spotkań firmowych

Czego od Ciebie wymagamy:
– wykształcenie min. średnie
– dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
– odpowiedzialności, zaangażowania, samodzielności
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

Co oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie, podwyżki
– pakiet socjalny obejmujący m.in.: dofinansowania do wczasów, opiekę medyczną dla pracowników i członków rodziny, świadczenia pieniężne na święta
– firmowy katering
– szkolenia
– pracę w przemiłym towarzystwie