This job listing has expired and may no longer be relevant!

Poszukujemy SZLIFIERZA WAŁÓW KORBOWYCH/SZLIFIERZA WAŁKÓW

SOD-Janiszewski Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 10 maja 2019

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski

w ramach projektu „TASMAN by SOD” poszukuje

szlifierza wałów korbowych/szlifierza wałków

oraz operatora wytaczarki/operator honownicy

Lokalizacja: Warszawa

Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością

Oczekujemy:
– doświadczenia przy obróbce wałów korbowych,
– rzetelności, umiejętności pracy samodzielnej,
– odpowiedzialności, dokładności.

Obowiązki:
– szlifowanie wałów korbowych,
– diagnozowanie wałów korbowych,
– dbanie o stanowisko pracy.

Oferujemy:
– stabilną pracę,
– rozwój osobisty i ciągłą naukę,
– dobrą atmosferę pracy,
– samodzielność w działaniu,
– wyżywienie w postaci posiłku (Obiad),
– pakiet medyczny Enel-Med.

tasman@sod-janiszewski.pl lub dzwoń pod 661 661 275.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

TAK/NIE

oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TAK/NIE

Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)