This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pomoc kuchenna (dla osób z orzeczeniem)

Stowarzyszenie „Środowisko dla niepełnosprawnych Eko Salus” Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 5 Paź 2016

Stowarzyszenie „Środowisko dla osób niepełnosprawnych Eko Salus” poszukuje osób na stanowisko pomoc kuchenna. Praca dedykowana jest dla osób z Orzeczeniem o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– obróbka warzyw i mięsa
– dbanie o czystość
– zmywak
– dekorowanie talerzy
– przygotowywanie potraw do wydania
– smażenie
– inne zadania zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:
– dyspozycyjność do pracy w weekendy (raz na parę miesięcy)
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– książeczka sanepidu

miejsce pracy: Poznań – Centrum
godziny pracy: 12-19:00
rodzaj umowy: umowa o pracę (pełen etat)
dodatkowe informacje: przewidywanie premie, praca częściowo na siedząco, częściowo na stojąco

osoby zainteresowane zachęcamy do złożenia aplikacji, kontakt:
adres e-mail: agata.poszwa@ekosalus.pl
numer telefonu: 61 843 22 10