Opiekun klienta Online

Speka Up Learning Lekki  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 4 Cze 2019

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: TY decydujesz. Praca zdalna.
Szkolenia i cykliczne spotkania będą w Centrali Spółki w Warszawie – weź to pod uwagę (budynek przy pl. Zawiszy dostosowany do potrzeb ON).

Godziny pracy: elastyczne z min. dyspozycyjnością przeciętnie 20 godzin tygodniowo (do uzgodnienia)

Rodzaj umowa: umowa zlecenie

Wynagrodzenie: wynikowe/uzależnione od Twoich efektów

Zadania: wspieranie strategii komunikacyjnej Spółki – odpowiadanie na zapytania klientów oraz udzielanie informacji na temat naszej oferty, nawiązywanie pierwszego kontaktu i pozytywnej relacji za pośrednictwem wszystkich kanałów komunikacji – od e-maila i komunikatora po rozmowy telefoniczne.

Wymagania: poprawne posługiwanie się poprawną polszczyzną (w mowie i piśmie), kultura i uśmiech, umiejętności nawiązywania kontaktu i szukania najlepszych rozwiązań w naszej ofercie dla osoby poszukującej skutecznego rozwoju i/lub doskonalenia języka angielskiego

Oferujemy: szkolenia i wsparcie przy problemach technicznych

Aplikacje prosimy zgłaszać przez formularz https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50ccf0c085844309839b152146623583

lub wysyłać na adres: rekrutacja@lsg.edu.pl, z treścią w temacie „Obsługa Klienta Online”

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Learning Systems Group Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyślij zgłoszenie

Nieskończony