This job listing has expired and may no longer be relevant!

OPERATOR MASZYNY-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Agencja Select Umiarkowany  Kleszczów, województwo łódzkie, Polska 27 Sie 2016

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:
OPERATOR MASZYNY-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

nr Ref. OPERATOR/2016
miejsce pracy: Kleszczów
ilość wakatów: 4

Zadania:
– Obsługa gilotyny do cięcia gąbek.
– Prace magazynowe.
– Obsługa wózków widłowych.

Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe.
– Gotowość na samodzielne dojazdy do pracy do Kleszczowa.

Oferujemy:
– Pracę w miłej atmosferze.
– Umowę na pełny etat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

589 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy