This job listing has expired and may no longer be relevant!

Manager ds. Cateringu – Warszawa

Probet Sp. z o.o. Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 3 Lis 2016

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy aktywizację zawodową osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Manager ds. Cateringu z orzeczeniem

Miejsce pracy: Warszawa

• WYMAGANIA:
~ Wykształcenie min. średnie
~ Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
~ Doświadczenie w branży sprzedaży usług cateringowych wśród średnich i dużych firm
~ Znajomość obsługi komputera (Excel, Word)
~ Dyspozycyjność
~ Prawo jazdy ,,B”
~ Samodyscyplina i dobra organizacja własnej pracy
~ Determinacja i dążenie do osiągnięcia sukcesu w działaniach na celach krótko i długoterminowych

• OBOWIĄZKI:
~ Zarządzanie usługami cateringowymi
~ Aktywna sprzedaż usług oraz budowanie długofalowych relacji z klientami stały monitoring rynku.

• OFERUJEMY:
~ Atrakcyjne wynagrodzenie
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
~ Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
~ Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon.

• KONTAKT :
Dział Rekrutacji: 799-014-843 lub 799-016-086 oraz Kierownik działu HR 723-068-654

Proszę o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).