Listonosz z własnym samochodem

Fundacja Aktywizacja Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 17 Kwi 2018

Opis oferty pracy

Główny zakres obowiązków:

•przygotowanie korespondencji do doręczenia
•doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych
•realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów
•przygotowanie karty rozliczeń przesyłek

Od Kandydatów oczekujemy:

•wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego
•orzeczenia o niepełnosprawności
•prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
•gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
•braku przeciwskazań do pracy fizycznej (noszenie paczek)
•umiejętności współpracy w zespole
•umiejętności organizacji pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

•stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
•dodatkowe benefity płacowe
•pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-letniej tradycji
•stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
•możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
•możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Zainteresowane osoby proszę o kontakt
tel. 506-941-916
mail: aleksandra.ignaszak@idn.org.pl
lub w Oddziale Fundacji Aktywizacja ul. Poznańska 62 lok. 101 Poznań