Kasjer / Fakturzysta

Profesja Dowolny  Poznań, wielkopolskie, Polska 1 Wrz 2016

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą jako:

KASJER / FAKTURZYSTA
Miejsce pracy: Poznań, Przeźmierowo

Oferta pracy skierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Gdzie będziesz pracował?
Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis.

Zakres obowiązków:
– kontakt z klientem przy kasie,
– obsługa kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych,
– administrowanie sprzedażą, fakturowanie,
– obsługa programów komputerowych,
– pomoc w czynnościach księgowych,
– sporządzanie raportów.

Wymagania:
– min.1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
– znajomość podstaw rachunkowości,
– podstawowa wiedza z zakresu księgowości,
– komunikatywność, wysoka kultura osobista,
– mile widziana znajomość obsługi programu Symfonia.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji kandydata,
– pracę na zmiany w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres praca@profesja-poznan.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 733 827 790. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)".