Copywriter

NetArch Sp. z o.o. Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 9 Lip 2019

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:
– tworzenie wysokiej jakości treści na blogi i serwisy internetowe
– tworzenie opisów asortymentu i kategorii
– współtworzenie kampanii content marketingowych
– tworzenie raportów

Wymagania:
– doświadczenie w pisaniu tekstów reklamowych i artykułów na strony www poparte portfolio
– sprawne poruszanie się w środowisku internetowym
– kreatywność i swoboda w pisaniu na dowolny temat
– dobra organizacja pracy

Mile widziane:
– znajomość środowiska WordPress
– znajomość narzędzi marketingowych

Oferujemy:
– wynagrodzenie adekwatne do Twojej wiedzy i doświadczenia
– udział w szkoleniach z zakresu content marketingu i SEO
– dofinansowanie do karty Fitsport
– pracę z mega pozytywnym i ambitnym zespołem

Informacje dodatkowe:
Możliwość zarówno pracy zdalnej jak i stacjonarnie w biurze w Białymstoku.

Zapraszam do kontaktu - natalia.laszkiewicz@sempai.pl

Wyślij zgłoszenie

Nieskończony