This job listing has expired and may no longer be relevant!

Asystent Osoby z Niepełnosprawnością – różne miasta

SOD-Janiszewski Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 29 maja 2019

Opis oferty pracy

Agencja Zatrudnienia SOD-Janiszewski

w ramach projektu „TASMAN by SOD” skierowanego do osób z orzeczoną niepełnosprawnością, poszukuje

osób na stanowisko

“asystent osoby z niepełnosprawnością” oraz “asystent osoby starszej”.

Miejsce pracy: Warszawa, Wałbrzych, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Skaryszew, Stegna (woj. pomorskie), Zamość.

Lubisz pomagać innym, jesteś wrażliwy na sytuację osób chorych i starszych, jesteś gotowy, by wspierać drugiego człowieka w codziennych sytuacjach? To ogłoszenie może Cię zainteresować!

Poszukiwane są osoby, które posiadają doświadczenie w opiece lub chciałyby takowe zdobyć do pracy na terenie miast, takich jak: Warszawa, Wałbrzych, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Skaryszew, Stegna (woj. pomorskie), Zamość.

Przykładowe obowiązki (w zależności od doświadczenia):
– Pielęgnacja osób niepełnosprawnych i starszych, dbanie o ich toaletę,
– Robienie zakupów, utrzymywanie czystości wokół chorego, zmiana pościeli – prace gospodarcze,
– Podawanie leków i posiłków, itp.

Wymagania:
– Chęć do pracy,
– Umiejętności komunikatywne,
– Łatwość nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem,
– Empatia,
– Przyjazne usposobienie,

Mile widziane:
– Doświadczenie w opiece,
– osoby z wykształceniem w następujących kierunkach: opiekun osoby starszej, ratownik medycyny, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej, itp.

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Wynagrodzenie na początek: 2500 brutto.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił przy pomocy drugiemu człowiekowi, wyślij swoją aplikację z dopiskiem „opiekun+miasto” pod tasman@sod-janiszewski.pl, dzwoń pod 661 661 275 lub 667 137 135.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.

W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następujących klauzuli w swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby obecnych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

TAK/NIE

oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych dokumentach na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SOD – Paweł Janiszewski, ul. Księcia Janusza 66, 01-452 Warszawa., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

TAK/NIE

Agencja zatrudnienia (nr licencji 17265)

34 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy