Napisz do nas: kontakt@diru.pl

Sprzedawca CCC Radom Galeria Gama 42 obejrzenia

Job Expired

Opis stanowiska

Co będziesz robić:

  • obsługiwać klientów,
  • obsługiwać kasę,
  • dbać o ekspozycję produktu na sali sprzedaży,
  • dbać o dobry wizerunek sklepu.

Korzyści

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwości awansu

Wymagania dotyczące pracy

Szukamy osób, które:

  • są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty,
  • lubią pracę w zespole,
  • posiadają wysoką kulturę osobistą.
  • są pełne pozytywnej energii,
  • angażują się w wykonywane zadania.

Jak się ubiegać

CV można składać osobiście w Salonie CCC Radom Gama lub wysłać na adres e-mail: marta.malysz@ccc.eu

Więcej informacji

  • Oferta pracy wygasła!
Wysyłaj mi emaile o podobnych ofertach pracy
Pokaż 1–0 z 0 wyników

CCC

(0)
Informacje o spółce
  • Ofert pracy 1 Prace
  • Pełny adres ul. Strefowa 6, 59-101 Polkowice
Skontaktuj się z nami