Napisz do nas: kontakt@diru.pl

Praca biurowa administracja -PŁATNE STAŻE 146 obejrzenia

Job Expired

Opis stanowiska

W ramach projektu oferujemy Ci:

– 3-miesięczny płatny staż zawodowy z gwarancją zatrudnienia po stażu (1850,00 zł netto za miesiąc dla absolwentów uczelni wyższych lub 997,40 netto dla osób bez wyższego wykształcenia) lub minimum 5 miesięczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (1685,00 zł netto za miesiąc)

– diagnozę predyspozycji zawodowych i poradnictwo w zakresie wyboru miejsca stażu/miejsca pracy

– spotkania z pośrednikiem pracy, który dla Ciebie będzie szukał miejsca stażu/miejsca pracy

– szkolenie „Techniki aktywnego poszukiwania pracy i planowania kariery zawodowej”, a także w zależności od projektu inne szkolenia zawodowe, podnoszące kwalifikacje (np. szkolenie z Excel zakończone certyfikatem ECDL);

Korzyści

  • W ramach projektu:

    – poznasz swoje mocne i słabe strony zawodowe, uświadomisz sobie swoje predyspozycje i talenty;

    – zwiększysz swoją pewność siebie i nauczysz się radzić sobie ze stresem;

    – stworzysz profesjonalne dokumenty aplikacyjne i zostaniesz przygotowany do rozmów kwalifikacyjnych;

    – odbywając staż zdobędziesz cenne doświadczenie co ułatwi Ci start zawodowy;

    – gdy sprawdzisz się na stażu masz gwarancję dalszego zatrudnienia na umowę o pracę!

Wymagania dotyczące pracy

  1. W projekcie mogą brać udział wyłącznie osoby, które:

    – są w wieku 18 – 29 lat

    – mieszkają na terenie powiatu będzińskiego, m. Dąbrowa Górnicza, m. Jaworzno, m. Sosnowiec, zawierciańskiego, w Tychach, Katowicach lub Gliwicach,

    – aktualnie nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą w trybie stacjonarnym,

    – nie są zarejestrowane w urzędzie pracy jako osoby bezrobotne,

    – nie posiadają doświadczenia zawodowego lub posiadane doświadczenie jest niewielkie (do 2lat) lub mało wartościowe (prace dorywcze, prace poniżej kwalifikacji, krótkie okresy zatrudnienia).

Jak się ubiegać

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i ustalą, udział w jakim projekcie mogą Ci zaproponować.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej obu projektów:

www.wykazsie.pl  – projekt wyłącznie dla absolwentów wyższych uczelni

 www.startdlamlodych.pl

lub jak do nas zadzwonisz lub przyjedziesz osobiście. Nasze biuro mieści się w centrum Katowicach przy ul. Francuskiej 14/2. Pracujemy w godzinach 8.00-16.00.

Więcej informacji

  • Oferta pracy wygasła!
Wysyłaj mi emaile o podobnych ofertach pracy
Pokaż 1–0 z 0 wyników
Informacje o spółce
  • Ofert pracy 1 Prace
  • Lokalizacja Katowice
  • Pełny adres ul. Moniuszki 15/10, 59-100 Polkowice
Skontaktuj się z nami