Diru.pl na start!

Witajcie!

cieszymy się niezmiernie, że tym wpisem możemy zainaugurować start naszego serwisu, który w całości dedykowany jest osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności, które aktywnie poszukują swojego zatrudnienia.

W miarę możliwości będziemy prezentować porady i artykuły w naszej sekcji blogowej. Tu też przybliżymy Wam niektóre zawody, które można wykonywać ze swojego miejsca zamieszkania oraz te które z całą pewnością nie ograniczają się tylko do osób w pełni sprawnych.

Ponad to w części poświęconej ofertom pracy będziemy publikowali najnowsze oferty pracy dodane przez nowych pracodawców.

Dla kogo jest Diru.pl?

Przede wszystkim dla pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekki, umiarkowanym i znacznym. To właśnie Wy, zupełnie za darmo możecie dodać swoje CV do naszej bazy i przez to pokazać się pracodawcom, zwiększając swoje szanse na zatrudnienie.

Dla pracodawców, którzy za darmo mogą dodać swoją ofertę pracy w naszym serwisie i dzięki temu znaleźć te osoby, które spełnią ich oczekiwania co do wiedzy, doświadczenia i realizowanej pracy.

Dla rekruterów, którzy aktywnie poszukują pracowników dla swoich klientów.

Jak widzicie każdy kto uczestniczy aktywnie w rynku pracy dla osób niepełnosprawnych znajdzie u nas to czego potrzebuje.

Dodaj opinie lub recencję na forum