Sprzątanie w Aptece -Kraków

Inwemer Dowolny  Kraków, małopolskie, Polska 24 Kwi 2018

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju poszukuje kandydatów/kandydatki z orzeczeniem niepełnosprawności do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy : Kraków
Godziny pracy : w godzinach 8.00-12.00 ,3 razy w tyg (dodatkowo pracujące są soboty i niedziele tylko pracujące )

Wymagania:
-dobra organizacja pracy
-nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy

Zakres obowiązków :
-utrzymanie czystości i porządku w aptece z obsługą
maszyn i urządzeń czyszczących i sprzątających.

Oferujemy:
-zatrudnienie od zaraz
-umowę o pracę
– stabilność zatrudnienia
-pracę w stabilnej firmie

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

tel: 882 945 193
email: rekrutacja@inwemer.pl