This job listing has expired and may no longer be relevant!

Specjalista do spraw pozyskania klienta/opiekun klienta

Sod-Janiszewski Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 11 Wrz 2017

Opis oferty pracy

SOD – Janiszewski
(firma zajmująca się kojarzeniem pracodawców z osobami z niepełnosprawnością)
poszukuje osoby zajmującej się pozyskiwaniem klientów

W związku ze specyfiką firmy, mile widziane Osoby z Niepełnosprawnością.

Zakres obowiązków:
• Kontakt z klientem;
• Aktywne pozyskiwanie klientów w oparciu o profil firmy;
• Tworzenie stanowisk pracy dla osób z niepełnosprawnością;
• Opieka nad pracownikami zatrudnionymi u klientów.

Wymagania:
• Nienaganna dykcja;
• Komunikatywność;
• Szybkość uczenia się;
• Otwartość na kontakty;
• Umiejętność podtrzymywania rozmowy;
• Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów z klientem;
• Biegła obsługa MS Office oraz urządzeń peryferyjnych.
• Kreatywność

Mile widziane:
• Doświadczenie zawodowe w danym zakresie;
• Orzeczenie o niepełnosprawności;
• Znajomość social media.

Oferujemy:
• Pracę w systemie home-office (praca zdalna), w trybie zadaniowym;
• Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę (podstawa + prowizja);
• Długotrwałe stabilne zatrudnienie;
• Możliwość rozwoju;
• Szkolenia.

Jeżeli uważasz, że spełniasz powyższe warunki aplikuj w dwóch krokach
 na adres mailowy: iwona.k@sod-janiszewski.pl

 a następnie zadzwoń na numer: 667- 667- 136

Pozostając z wyrazami szacunku
Paweł Janiszewski
Właściciel
SOD - Paweł Janiszewski
ul. Rudnickiego 8a/3
01-858 Warszawa
tel: 22 251 11 13
www.sod-janiszewski.pl
NIP:8341600395
Regon:141786830