Specjalista ds. Wsparcia Biznesu (wsparcie działu handlowego)

KOMSA Polska Sp. z o.o. Lekki  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska 11 maja 2017

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

– Obsługa dokumentacji handlowej.
– Przygotowywanie raportów, zestawień oraz pism na potrzeby działów sprzedaży oraz zakupów
– Realizacja zamówień handlowych
– Nadzór nad bieżącym wprowadzaniem i jakością danych w systemie.
– Wsparcie handlowców oraz kontakt z innymi działami wewnątrz firmy.
– Bieżący kontakt z klientem zewnętrznym

Nasze oczekiwania:

– Dokładność, precyzja, wysoka jakość pracy, systematyczność.
– Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
– Umiejętność organizowania czasu pracy wg priorytetów.
– Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży.
– Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
– Komunikatywność, zdolności interpersonalne

Oferujemy:

– Atrakcyjne środowisko pracy w zgranym i pozytywnym zespole.
– Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie
– Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres praca@komsa.pl w temacie wiadomości wpisując "Specjalista ds. Wsparcia Biznesu"