Specjalista ds. BHP z orzeczeniem o niepełnosprawności

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. Dowolny  Chorzów, śląskie, Polska 12 Sty 2018

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Chorzów Batory, Limanowskiego

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, w tym między innymi za:
– Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji BHP.
– Udział w analizie ryzyka na stanowiskach pracy.
– Inicjację zadań w celu minimalizacji zagrożeń BHP.
– Prowadzenie szkoleń na temat bezpieczeństwa pracy.
– Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie rejestrów dokumentacji wypadkowej.

Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 07:00 – 15:00

• WYMAGANIA :
~ Orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
~ Znajomość programów pakietu MS Office lub pokrewnych.
~ Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
~ Dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy.
~ Chęć dalszego pogłębiania wiedzy.
~ Dobra organizacja pracy.
~ Zaangażowanie.
~ Dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.
~Prawo jazdy kat.B

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
~ Pracę na pełny etat.
~ Wynagrodzenie: 2200 zł netto (do wypłaty).
~ Terminowość wypłat wynagrodzeń.
~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

• KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał tel. 799 015 427

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).