This job listing has expired and may no longer be relevant!

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych – Praca zdalna

OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 22 Wrz 2017

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (wpisana do rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15604) świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych.

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych – praca zdalna

Zakres obowiązków:
– pomoc doradcza w prowadzeniu rejestru zbiorów danych przetwarzanych przez administratora danych,
– doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych,
– opracowanie sprawozdań dla administratora danych,
– opracowanie wzorów dokumentów związanych z bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych,
– doradztwo w zakresie opracowania i aktualizowania dokumentacji dotyczącej przetwarzania i ochrony danych osobowych,
– nadzorowanie przestrzegania zasad określonych w regulacjach wewnętrznych,
– konsultacje i szkolenia osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych
– współpraca z ABI w zakresie ochrony danych osobowych,
– wspieranie administratora danych w działaniach zmierzających do dostosowania organizacji do wymagań RODO,
– konsultacje przy umowach realizowanych przez administratora danych osobowych,
– doradztwo w zakresie aktualnego stanu prawnego dotyczącego bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,
– tworzenie i utrzymywanie Polityki Bezpieczeństwa Informacji,
– zdalne identyfikowanie ryzyk i zagrożeń występujących w związku z przetwarzaniem danych osobowych,
– zdalne monitorowanie aktualnego stanu bezpieczeństwa informacji,
– zdalne opiniowanie planowanych rozwiązań oraz wprowadzanych procedur i regulacji wewnętrznych pod kątem ich wpływu na bezpieczeństwo oraz zgodności z unormowaniami zewnętrznymi,
– bieżące wyjaśnianie zaistniałych zdarzeń, mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo informacji,
– wsparcie/ doradztwo w trakcie wdrożenia nowych rozwiązań oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji

Od Kandydata/ki oczekujemy:
– wykształcenia wyższego: administracja, prawo, informatyka lub pokrewne
– znajomości przepisów prawa w zakresie danych osobowych
– umiejętności przygotowywania i przeprowadzania audytów ochrony danych osobowych
– doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane)
– znajomości języka angielskiego (mile widziane) sprawnej obsługi komputera
– umiejętności wykonywania obowiązków zgodnie z harmonogramem
– umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
– orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat
– praca zdalna we własnym miejscu zamieszkania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku górniczym
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.pl

W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Werbeo Sp. k. z siedzibą w 30-443 Kraków, ul. Józefa Marcika 12
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.