This job listing has expired and may no longer be relevant!

Prasowaczka (Z Grupą)

Agencja Select Dowolny  Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie, Polska 25 Paź 2017

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:
PRASOWACZKA (Z GRUPĄ)

Nr. Ref.: PRASOWACZKA/2017
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Prasowanie wyrobów gotowych.
– Kontrola jakościowa produktu gotowego.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Precyzyjność przy wykonywaniu zadań.
– Dobry stan zdrowia – praca stojąca.
– Chęci do pracy.
– Dokładność.
– Systematyczność.
– Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
– Wynagrodzenie 2000 zł brutto.
– Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego możliwość dojazdu busem.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości lub o kontakt pod numerem telefonu 500 250 660.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości lub o kontakt pod numerem telefonu 500 250 660.

119 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy