Pracownik sekretariatu – praca dla osób niepełnosprawnych

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. Dowolny  Warszawa, mazowieckie, Polska 23 Paź 2017

Opis oferty pracy

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym
skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych
stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Pracownik sekretariatu z orzeczeniem o niepełnosprawności
MIEJSCE PRACY: Warszawa, Al. Krakowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Zarządzanie pocztą przychodzącą i wychodzącą /przesyłkami kurierskimi
– Czynności administracyjne typu : listy obecności , wizytówki, prowadzenie rejestru umów , rezerwacje hotelowe , aktualizacja list telefonicznych
– Obsługa gości : kawa , herbata .
– Wsparcie przy rejestrowaniu faktur

GODZINY PRACY: od poniedziałku do piątku 08:00 -16:00

WYMAGANIA:

– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny),
– Ukończone studia wyższe ( min. licencjat)
– Znajomość obsługi komputera,
– Dobra obsługa programów MS Office: w tym Excel
– Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
– Wysoka kultura osobista
– Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– Dyspozycyjność
– Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy przy komputerze i obsłudze połączeń telefonicznych

Oferujemy:

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Pełny etat
– Praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku ( 8 godzin)
– Wynagrodzenie: 2000 zł netto ( do wypłaty)
– Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
– Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799 015 427

Proszę o przesłanie cv na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.