Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. Dowolny  Radzionków, śląskie, Polska 11 Wrz 2017

Opis oferty pracy

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Pracownik produkcji z orzeczeniem
MIEJSCE PRACY: Radzionków, ul. Szybowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Prace związane z produkcją wyrobów wędliniarskich
– Pakowanie produktów (branża wędliniarska)

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 06:00-14:00, 14:00-22:00

WYMAGANIA:
– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
– Książeczka SANEPID ( wymóg konieczny),
– Chęci do pracy,
– Niepełnosprawność nie może być przeszkodą w pracy przy produkcji spożywczej oraz przy pracy stojącej,
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Pełny etat
– Praca na 2 zmiany
– Wynagrodzenie: 2350 zł brutto ( okres próbny) – 2500 zł brutto ( po okresie próbnym)
– Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
– Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427

Proszę o przesłanie cv na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.