Pracownik produkcji

Probet sp. z o.o. Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 5 Lut 2018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Gliwice, Leonarda da Vinci

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Obsługa maszyny w ruchu- wycinanie miękkich elementów (tapicerki samochodu).
~ Podklejanie za pomocą automatycznego pistoletu.
~ Praca z wkrętarką elektryczną stacjonarną.
~ Montaż plastikowych elementów do półek samochodowych.

Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00

• WYMAGANIA :
~ Orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy stojącej oraz pracy w godzinach nocnych.
~ Możliwość dojazdu do pracy na strefę ekonomiczną – Leonarda da Vinci.

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
~ Pracę na trzy zmiany, weekendy wolne.
~ Wynagrodzenie: 1700 netto + premia za wydajność

Osoby zainteresowane i posiadające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o przesłanie CV bądź o kontakt telefoniczny pod nr tel. 797 198 122