Pracownik Produkcji

Polski Hr A-trybut Dowolny  Klaudyn, mazowieckie, Polska 22 Wrz 2017

Opis oferty pracy

Polski HR – A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2016. Polski HR – A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR – A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)
Miejsce pracy: Klaudyn / Warszawa
Wymiar etatu: pełen etat

Obowiązki:
– Wykonywanie prac manualnych
– Porcjowanie gotowych wyrobów/pakowanie wyrobów
– Docinanie opakowań
– Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
– Pomoc przy rozładunkach, załadunkach

Wymagania:
– Posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
– Zdolności manualne
– Dyspozycyjność
– Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat
– Pracę w systemie dwuzmianowym
– Możliwość rozwoju i poznania nowoczesnych systemów pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: karol.kozlik@a-trybut.pl

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom holdingu Polski HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: karol.kozlik@a-trybut.pl

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

168 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy