This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik ochrony z orzeczeniem – Wieszowa

Probet Sp. z o.o. Umiarkowany  Wieszowa, śląskie, Polska 14 Mar 2017

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Poszukujemy pracowników ochrony z orzeczeniem w miejscowości Wieszowa.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Obsługa monitoringu
– Kontrola ruchu osobowego i samochodowego
– Ochrona osób i mienia i raportowanie z przebyte służby
– Odbijanie punktów kontrolnych i obchody terenu

OFERUJEMY:
– Umowę o pracę, pełny etat, 2 zmiany: 7-19, 19-7 (wg grafiku)
– Dodatkowe szkolenia w tym możliwość sfinansowania kursu pracownika – kwalifikowanego,
– Dodatkowe ubezpieczenia pracownicze – PZU,
– Materialną pomoc dla pracowników w trudnych sytuacjach finansowych,
– Paczki świąteczne, dodatkowy urlop rehabilitacyjny
– Zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy własnym środkiem transportu.

WYMAGANIA:
– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny)
– Niekaralność, chęci do pracy, dyspozycyjność
– Stan zdrowia pozwalający na obchody terenu i pracę w godzinach nocnych
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Rekrutacji pod numerami 799 016 083 lub 799 016 086.