PRACOWNIK MAGAZYNU (Z ORZECZENIEM)

Agencja Pracy Select Dowolny  Bełchatów, województwo łódzkie, Polska 7 Gru 2017

Opis oferty pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU (Z ORZECZENIEM)

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY (Z ORZECZENIEM)

Nr ref.: PR.MAGAZYNOWY
Rodzaj pracy: praca tymczasowa
Miejsce pracy: Bełchatów

Opis stanowiska:
– Obsługa magazynu.

Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe.
– Doświadczenie na magazynie.
– Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
– Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności-warunek konieczny.
– Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:
– Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
– Wynagrodzenie 2600,00 brutto.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@select-hr.pl z podanym numerem referencyjnym lub stanowiskiem w temacie wiadomości.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości Business Solutions do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

116 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy