Pracownik gospodarczy Mszczonów

Michał Orchowski Dowolny  Mszczonów, mazowieckie, Polska 12 Paź 2016

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik Gospodarczy.
Miejsce pracy: Mszczonów, ul. Ługowa 30

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Sprzątanie magazynu i terenu za pomocą maszyn
– Prace z zakresu serwisu porządkowego
– Segregacja odpadów

Wymagania:
– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz
– Doświadczenie – mile widziane

OFERUJEMY:
– Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
– Możliwość dowozu do miejsca pracy (25-30km)
– Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

KONTAKT :

Dział Rekrutacji:
799-016-083 lub 799-016-086 oraz 799-014-843

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełno ofertą wolnych miejsc pracy na terenie całej Polski.
Dziękujemy.