Pracownik działu handlowego

Impuls Securty Umiarkowany  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 7 Gru 2017

Agencja ochrony poszukuje na stanowisko: Telemarketerka/Telemarketer

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy.

Główne zadania na stanowisku:
– wyszukiwanie informacji o potencjalnych klientach
– kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
– umawianie spotkań handlowych
– udział w przygotowywaniu prezentacji handlowych

Wymagania stawiane kandydatom:
– aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
– znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE)
– dobra organizacja pracy
– łatwość w nawiązywaniu kontaktu
– samodzielność i skuteczność w działaniu

Oferujemy:
-pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 wolne weekendy
– rodzinną atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”
– niezbędne narzędzia pracy

Cv wraz z informacją o orzeczeniu prosimy o przesłanie na mail rekrutacja@isp24.pl