This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik biurowy działu logistyki

Tasman by SOD (SOD-Janiszewski) Dowolny  Warszawa, mazowieckie, Polska 26 Lut 2018

Agencja Pracy Tasman obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko

Zachęcamy do aplikowania osoby z niepełnosprawnością.

Oferujemy pracę w zespole logistycznym w Warszawie, w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
● zbieranie wycen transportu,
● składanie zleceń transportu,
● prowadzenie korespondencji mailowej z działem handlowym,
● wprowadzanie towaru na stan magazynowy,
● pomoc w bieżących zadaniach kierownikowi logistyki.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z komputerem, znasz i obsługujesz pakiet Office, jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę w zespole, aplikuj!

Swoje CV kieruj na maila: tasman@sod-janiszewski.pl
A jeśli masz dodatkowe pytania, dzwoń: 722 123 113 lub 661 661 275