This job listing has expired and may no longer be relevant!

PRACOWNIK BIUROWY /ASYSTENT DYREKTORA

Ekosynergiczni Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 30 Sty 2019

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika biurowego/asystenta dyrektora.
Miejsce pracy: Poznań, Podolany

Zakres obowiązków:
– kontakt telefoniczny z klientami, obsługa programu fakturowego, obsługa komputera
– wprowadzenie treści na stronę www
– archiwizacja dokumentów, segregowanie faktur
– windykacja telefoniczna
– wysyłanie ofert reklamowych, sprzedaż telefoniczna
– prowadzenie dokumentacji przy projektach urzędowych (poszukiwanie przetargów, wizyty w urzędach)
– prowadzenie cateringu biura – kawa dla gości

Wymagania:
– znajomość MsOffice (Excel, Word)
– komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja i wysoka kultura osobista
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie co najmniej komunikatywna
– wykształcenie średnie lub wyższe
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Zapewniamy:
– pracę w przyjaznej atmosferze
– umowę o pracę
– pracę poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
– możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń
– przyuczenie do pracy

Zapraszamy do aplikowania przez formularz lub na adres praca@ekosynergiczni.pl