This job listing has expired and may no longer be relevant!

Pracownik administracyjno-biurowy Chorzów

Probet Sp. z o.o. Dowolny  Chorzów, śląskie, Polska 4 Lis 2016

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia). Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Pracownik administracyjno – biurowy z orzeczeniem

MIEJSCE PRACY: Chorzów Batory, ul. Limanowskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Prace biurowe
• Obsługa urządzeń biurowych
• Nadzór nad dokumentami
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
• Kontakty z klientami firmy

WYMAGANIA :
• Orzeczenie o niepełnosprawności
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz obsługa urządzeń biurowych
• Umiejętność odnajdywania alternatywnych rozwiązań, kreatywność
• Wykształcenie wyższe

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 do 1800 zł netto
• Rozwój zawodowy
• Umowę o pracę, pełny etat
• Praca od pon. do pt. w godz. 08.00 – 16.00
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

Proszę o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).

KONTAKT : Dział Rekrutacji: 789 495 533 lub 799 016 086