Pracownik administracyjno-biurowy

Inwemer Dowolny  Białystok, podlaskie, Polska 24 Kwi 2018

Poszukujemy kandydatów/kandydatek : Pracownik Administracyjno-Biurowy

Zakres obowiązków:
• Sprawne oraz prawidłowe funkcjonowanie biura: odbieranie/wysyłanie/sprawdzenie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej
• Awizacja pracowników
• Przyjmowanie interesantów
• Obsługa urządzeń biurowych : komputer ,telefon, drukarka
• Wspieranie administracyjne Koordynatorów : nadzór/kontrolowanie/uzupełnianie dokumentacji biurowej
• Nadzór nad powierzoną gotówką
• Realizacja faktur gotówkowych oraz przelewowych oraz zamówień towarów
• Tworzenie raportów, zestawień
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
• Dbanie o czystość biura

Oczekujemy:
• Orzeczenia o niepełnosprawności
• Wykształcenia min. średniego
• Zaświadczenia o niekaralności
• Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej
• Znajomości pakietu MS Office
• Terminowości ,dokładności , sumienności, rzetelności, uczciwości

Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym (3/4 etatu)
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie
• Przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Telefonicznie :
882 945 193
rekrutacja@inwemer.pl