Osoby do opieki

Tasman by SOD (SOD-Janiszewski) Dowolny  Warszawa, mazowieckie, Polska 5 Lut 2018

SOD-Janiszewski w ramach projektu Tasman by SOD poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko “asystent osoby z niepełnosprawnością” oraz “asystent osoby starszej”.

Warszawa: Białołęka, Targówek

Praca również dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Lubisz pomagać innym, jesteś wrażliwy na sytuację osób chorych i starszych, jesteś gotowy, by wspierać drugiego człowieka w codziennych sytuacjach? To ogłoszenie może Cię zainteresować!

Poszukiwane są osoby, które posiadają doświadczenie w opiece lub chciałyby takowe zdobyć do pracy na terenie Warszawy, a dokładniej: Białołęka, Targówek.

Przykładowe obowiązki (w zależności od doświadczenia):

Pielęgnacja osób niepełnosprawnych i starszych, dbanie o ich toaletę,
Robienie zakupów, utrzymywanie czystości wokół chorego, zmiana pościeli – prace gospodarcze,
Podawanie leków i posiłków, itp.
Wymagania:

Chęć do pracy,
Umiejętności komunikatywne,
Łatwość nawiązywania kontaktu z drugim człowiekiem,
Empatia,
Przyjazne usposobienie,
Mile widziane:

Doświadczenie w opiece,
Osoby z wykształceniem w następujących kierunkach: opiekun osoby starszej, ratownik medycyny, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej, itp.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, umiejętności i wykształcenia,
Pracę od 01.02.2018 r.
Pracę dopasowaną do możliwości, doświadczenia i umiejętności pracownika.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił przy pomocy drugiemu człowiekowi, aplikuj pod tasman@sod-janiszewski.pl lub dzwoń pod 722 123 113 lub 663 663 889.

Wyślij zgłoszenie

Nieskończony