Operator pras

Probet sp. z o.o. Umiarkowany  Federacija Bosne i Hercegovine, Bośnia i Hercegowina 5 Lut 2018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Operator pras.

Miejsce pracy: Gliwice Szobiszowice / Jana Śliwki

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Praca przy obsłudze prasy, przekrawacza.
~ Prace pomocnicze na produkcji.

GODZINY PRACY: poniedziałek – piątek 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00

• WYMAGANIA :
~ Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Możliwość pracy w godzinach nocnych.
~ Predyspozycje zdrowotne do pracy stojącej.
~ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
~ Pełny etat
~ Wynagrodzenie: 1850 netto

Osoby zainteresowane i posiadające orzeczenie o niepełnosprawności prosimy o przesłanie CV bądź o kontakt telefoniczny pod nr tel. 797 198 122