Operator pras z orzeczeniem o niepełnosprawności

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. Dowolny  Gliwice, śląskie, Polska 13 Gru 2017

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Operator pras.

Miejsce pracy: Gliwice Szobiszowice / Jana Śliwki

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Praca przy obsłudze prasy, przekrawacza,
~ Prace pomocnicze na produkcji

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 06:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00

• WYMAGANIA :
~ Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Doświadczenie w pracy na produkcji.
~ Możliwość pracy w godzinach nocnych.
~ Predyspozycje zdrowotne do pracy stojącej.
~ Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz.
~ Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
~ Pełny etat
~ Praca – 3 zmianowa.
~ Wynagrodzenie: 2200 zł / 2300 zł BRUTTO
~ Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.

• KONTAKT z DZIAŁEM REKRUTACJI: Rafał Tel. 799015427

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o przesłanie swojego CV na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o posiadanym stopniu niepełnosprawności oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.).