Magazynier

Profesja Dowolny  Praca zdalna (lub brak informacji o lokalizacji) 25 Mar 2017

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:
Magazynier
Miejsce pracy: Suchy Las
Gdzie będziesz pracował?
Autoryzowany dealer samochodowy działający na wielkopolskim rynku do 25 lat. Jako lider w branży, dostarcza swoim klientom pojazdy najwyższej jakości. Świadczy również kompleksowe usługi obejmujące leasing, ubezpieczenia oraz serwis. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów.
Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie części do wysyłki,
– wysyłanie i przyjmowanie części do magazynu,
– sprawdzanie zgodności stanów magazynowych,
– inne zlecone prace magazynowe.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– umiejętność obsługi komputera,
– dokładność, solidność, skrupulatność,
– umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w grupie,
– uczciwość i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
– orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na klaudia.debowska@profesja-poznan.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.