This job listing has expired and may no longer be relevant!

Koordynator wsparcia biura z orzeczeniem o niepełnosprawności

Rafał Niedzielski / Probet Sp. z o.o. Dowolny  Świdnica, Województwo dolnośląskie, Polska 11 Wrz 2017

Opis oferty pracy

Zakład Pracy Chronionej poszukuje pracowników.

Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia).

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO: Koordynator wsparcia biura z orzeczeniem
MIEJSCE PRACY: Świdnica, Bystrzycka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Codzienna koordynacja biura
– Obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich
– Dbanie o obieg dokumentów w biurze
– Inne prace związane z obsługą biura, w tym telefoniczna obsługa.

GODZINY PRACY:
poniedziałek – piątek 06:00 – 14:00 lub 08:00 – 16:00

WYMAGANIA:
– Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny)
– Doświadczenie w prowadzeniu biura ( mile widziane)
– Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
– Dobra znajomość obsługi Microsoft Office
– Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i myślenie rozwiązaniami
– Wysoki poziom kultury osobistej
– Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy przy komputerze i telefonicznej obsłudze.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Pełny etat
– Praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
– Weekendy wolne
– Wynagrodzenie: 1700 zł netto ( do wypłaty)
– Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
– Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 799-015-427

Proszę o przesłanie cv na adres e-mail: r.niedzielski@probet.info.pl wraz z informacją o orzeczeniu o niepełnosprawności.