Koordynator usług utrzymania czystości -Białystok

Inwemer Dowolny  Białystok, podlaskie, Polska 24 Kwi 2018

Opis oferty pracy

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej budynków.
W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na samodzielne, kierownicze
stanowisko:

Koordynator usług utrzymania czystości
Na terenie Białegostoku

Praca mobilna
na terenie Białegostoku i okolic

Zadania
• Organizowanie usługi na rzecz Kontrahentów zgodnie z treścią zawartej umowy o świadczenie usług
• Sprawowanie opieki nad obsługiwanymi obiektami, dbanie o jakość wykonywanych usług
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z Kontrahentem
• Rekrutacja pracowników w powierzonym obszarze
• Zarządzanie zespołem pracowników
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy kategorii B
• Wykształcenie minimum średnie
• Komunikatywność, otwartość
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Samodzielność w działaniu
Oferta
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Długoterminowa współpraca w przyjaznym zespole
• Szkolenia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Samodzielność w ramach powierzonego obszaru
• Możliwość awansu
• Odpowiednie narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
• Atrakcyjne benefity
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

tel: 882 945 193
email: rekrutacja@inwemer.pl