Konsultant ds. rekrutacji

Impuls Security Polska Umiarkowany  Poznań, wielkopolskie, Polska 25 Mar 2017

Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca od 9 lat działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Poznań, ul. Podmiejska 2

Zakres obowiązków:
• rekrutacja i selekcja pracowników
• planowanie kampanii rekrutacyjnej zgodnie z zapotrzebowaniem,
• prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
• prowadzenie dokumentacji personalnej,
• współpraca z działem kadrowo-płacowym,
• współpraca z instytucjami rynku pracy,
• prace administracyjne w dziale.

Od Kandydatów oczekujemy:
• mile doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• wysokie umiejętności interpersonalne,
• umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie (wielozadaniowość),
• samodzielność w działaniu,
• mile widziane Prawo jazdy kat. B,
• mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Bardzo pomocna na danym stanowisku będzie również systematyczność, dokładność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• uczciwe, przejrzyste warunki wynagradzania, wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• pełne wsparcie i szkolenie po rozpoczęciu pracy
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego. CV i list motywacyjny – wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności – prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesłanie na adres e-mail: rekrutacja@isp24.pl

Będziemy kontaktować się ze wszystkimi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)"